Drukarnia, wydawnictwo, produkcja opakowań

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: drukarnia i wydawnictwo, Poligrafia Tagi , , , , , , ,

Grafikon to profesjonalny kompleks wydawniczo-poligraficzny. Kierujemy się najlepszymi tradycjami produkcyjnymi i wykorzystujemy nowoczesne technologie. Zespół specjalistów realizuje projekty o dowolnej złożoności i wciela w życie najbardziej nietypowe pomysły z zakresu druku, reklamy i produktów upominkowych. Cenimy twój czas i pieniądze, dlatego wszystkie zlecenia wykonujemy w maksymalnie krótkim czasie i utrzymujemy niskie ceny. Profesjonalizm zespołu i sprzęt nowej generacji, który obniża koszty produkcji, zapewnia doskonałą jakość i terminowość realizacji zamówień. Jesteśmy wydawnictwem, w którym druk książek na zamówienie, publikacja artykułów naukowych, monografii, zbiorów wierszy, mini opowiadań i innych produktów odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad. Biegle posługujemy się technologiami druku offsetowego i cyfrowego, co pozwala nam świadczyć pełen zakres usług wydawniczych w dobrej cenie.
Wykonujemy usługi dla naszych klientów w dowolnej ilości. Każdy ma możliwość zamówienia zarówno dużych ilości wydruków, jak i niewielkich kompletów druku.
Oferujemy również produkcję oraz druk różnego typu opakowań, wszystko zależy od Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki różnorodności materiałów, uszlachetnieniom oraz nowoczesnym maszynom, jesteśmy w stanie tworzyć niepowtarzalne produkty, które pozwalają wejść na wyższy poziom poligrafii nie tylko wizualnie ale także sensorycznie.http://grafikon.pl