Profesjonalne szkolenia kite

Opublikowano Umieszczono w kategoriach: kitesurfing, Sport i Rekreacja, sporty wodne Tagi , , ,

Nasza szkoła KITESTREFA organizuje profesjonalne szkolenia kite dla osób początkujących, które chciałyby spróbować swoich sił w sportach wodnych. Jesteśmy młodym i energicznym zespołem, któremu zależy na zapewnieniu kursantom maksymalnego poziomu komfortu i bezpieczeństwa. Prowadzimy kursy kitesurfingu na najnowocześniejszym sprzęcie od znanych i cenionych producentów. Ponadto w naszej ofercie dostępne są również kursy wakeboardingu, które cieszą się coraz większą popularnością. Szkolenia odbywają się na płytkim i bezpiecznym akwenie w otoczeniu licencjonowanych i doświadczonych instruktorów oraz ratowników medycznych. Jeżeli więc masz ochotę przekonać się jak naprawdę wygląda kitesurfing i czy nadajesz się do tego typu aktywności, to nasza szkoła KITESTREFA stoi przed Tobą otworem! Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dokonać szybkiej i sprawnej rezerwacji. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami wyjątkowych wakacji! http://kitestrefa.pl/